Menu
Your Cart

Lazer Ayna

Lazer Ayna Ölçüleri

Çap (Diameter) : 20mm – 25mm
Kalınlık(Thickness) : 3mm

Çap (Diameter) : 38,1mm
Kalınlık (Thickness) : 4mm

 

 Lazer Ayna

Lazer yansıtıcı aynalar lazer kesim veya kazıma makinelerinde lazer tüpünden çıkan ışını dağıtmadan ve güç kaybına uğratmadan istenen yere taşımak amacıyla kullanılır.

Yansıtılmak istenen lazer ışınının gücü ve dalga boyuna göre çok çeşitli ebat ve tiplerde (Silikon, Bakır, Molibden) aynalar vardır.

Lazer kesim ve kazıma makinelerimizde genellikle kullandığımız kaplamalı silikon aynalardır. Bu aynalar üzerlerindeki yüksek kalite kaplama sayesinde lazer ışınını maksimum güçte taşıyabilirsiniz.

Lazer kesim makinesi satın alırken neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Uzun vadeli düşünen bir firmayız.

Sec Lazer ailesi olarak günlük yüksek karları düşünen bir şirket değiliz. Çalıştığımız tüm müşterilerimizle uzun soluklu çalışmayı düşünen, her iki tarafında kazanmasını düstur edinmiş bir firmayız.

  • Kusursuz iş çok önemsediğimiz bir konu.

Üretimini yaptığımız makinelerin kusursuz iş yapması için yoğun çaba harcıyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İthalatını yaptığımız makinelerin kusursuz çalışması için her türlü desteği sağlıyoruz.

  • Yerli üretime gönülden inanıyoruz.

Yerli üretime ve imalata yaptığımız yatırımı harcama olarak görmüyoruz. Uzun soluklu düşünüyor ve Ülkemizin geleceğini yerli üretimde görüyoruz. Yerli üretimin müşterilerimize direk yansıması ise çalkantılı dönemlerde stabil fiyat şeklinde oluyor.

  • Ucuz değil uygun fiyat.

Lazer kesim makinelerimizi en uygun fiyatla müşterilerimize sunuyoruz. Günübirlik düşünen kişilerin stabil olmayan makineleri daha ucuz fiyata sattıklarını biliyoruz. Markalaşma kaygısı olmayan kişilerden alınan bu makinelerin stabil çalışmadığını ve ilerleyen zamanlarda bizim makinelerimizden daha pahalıya malolduğunu biliyoruz.


Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good