Menu
Your Cart

Lazer Güç Kaynağı

Lazer Güç Kaynağı
Lazer Güç Kaynağı
$0.00
Ex Tax: $0.00

EFR Co2 Lazer Güç Kaynağı
EFR Co2 Lazer güç kaynakları Co2 lazer tüplerinin makineden aldığı çeşitli sinyaller doğrultusunda farklı güçlerde çıkış vermesini sağlar.

Kalitesini ispatlamış EFR Co2 Lazer güç kaynakları zor koşullar altında dahi uzun süre kararlı ve verimli çalışabilir.

  

Ergonomik yapısı montaj kolaylığı sağlar.

Harici test tuşu sayesinde arıza tespitini ve güç kalibrasyonunu kolaylaştırır.

Satışını yaptığımız F Serisi, ZN Serisi ve ZX Serisi Co2 lazer tüpleri ile tam uyumludur.

Güç kaynakları model ve çalıştırabileceği tüp cinsine göre farklılık gösterir.
EFR Co2 Lazer güç kaynakları lazer kesim, lazer kazıma, akrilik, ahşap, kumaş, kauçuk, deri üzerine kesim ve işleme yapan makinelerde kullanılır.

Lazer kesim makinesi satın alırken neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Uzun vadeli düşünen bir firmayız.

Sec Lazer ailesi olarak günlük yüksek karları düşünen bir şirket değiliz. Çalıştığımız tüm müşterilerimizle uzun soluklu çalışmayı düşünen, her iki tarafında kazanmasını düstur edinmiş bir firmayız.

  • Kusursuz iş çok önemsediğimiz bir konu.

Üretimini yaptığımız makinelerin kusursuz iş yapması için yoğun çaba harcıyor ve sürekli kendimizi geliştiriyoruz. İthalatını yaptığımız makinelerin kusursuz çalışması için her türlü desteği sağlıyoruz.

  • Yerli üretime gönülden inanıyoruz.

Yerli üretime ve imalata yaptığımız yatırımı harcama olarak görmüyoruz. Uzun soluklu düşünüyor ve Ülkemizin geleceğini yerli üretimde görüyoruz. Yerli üretimin müşterilerimize direk yansıması ise çalkantılı dönemlerde stabil fiyat şeklinde oluyor.

  • Ucuz değil uygun fiyat.

Lazer kesim makinelerimizi en uygun fiyatla müşterilerimize sunuyoruz. Günübirlik düşünen kişilerin stabil olmayan makineleri daha ucuz fiyata sattıklarını biliyoruz. Markalaşma kaygısı olmayan kişilerden alınan bu makinelerin stabil çalışmadığını ve ilerleyen zamanlarda bizim makinelerimizden daha pahalıya malolduğunu biliyoruz.


Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good