Lazer Kesim Makinesi Atik 1410

Yerli üretim lazer kesim makinesi Atik 1410; piyasada 200 den fazla müşterimiz tarafından aktif olarak kullanılan bir modeldir.

140*110 cm net kesim alanı olan makinemiz 80W – 100W ve 130W lık cam tüplerle satışa sunulmaktadır.

Lazer kesim makinası
Lazer kesim makinesi atik 1410

Atik 1410 hangi metaryelleri kesebilir : Pleksi, mdf, kavak kontra, karton, deri, keçe, kumaş gibi metaryelleri kesebilir.

Genel amacı kesim üzerine olan makinemiz markalama dediğimiz kazıma işlemlerinide yapmaktadır. Yukarıda sayılan metaryellere ve cam üzerine kazıma yapabilir.

Neden Atik 1410 u tercih etmelisiniz?

1 – Atik 1410 Sorunsuzdur

Bu konu ilk araştırmalarda gözardı edilsede bizce en önemli konulardan biridir. Ülkemizde bu klasmandaki lazer kesim makinelerinin çoğu Uzakdoğu (genelde Çin) menşelidir. Nedenini herkes bilir fiyat.

Uzakdoğu’ dan gelen ürünlerde stabillik, oturmuş bir ürün yapısı yoktur. Beğenmiş olduğunuz bir ürünü ikinci defa sipariş verdiğinizde büyük olasılıkla farklılaşmış bir ürün gelecektir.

Çin’den gelen lazer kesim makinelerinde de durum aynıdır. Markalaşma gibi bir kaygı olmadığından makineleri sürekli değiştiği için bir makinede stabilliği yakalama imkanı yok gibidir.

Atik 1410 5 yıldır piyasada var olan,  200 den fazla aktif olarak çalışan stabil bir lazer kesim makinesidir.

2 – Atik Lazerin Eğitim ve Teknik Desteği Güçlüdür

Ürün ne kadar sorunsuz olsa da lazer kesim makinesi çalıştıran/çalıştıracak kişinin veya firmanın mutlaka eğitim ve teknik desteğe ihtiyacı vardır. Sec Lazer olarak en güçlü olduğumuz alan eğitim ve teknik destek kısmıdır. Sorunsuz eğitim ve teknik destek alacağınıza garanti veriyoruz.

3 – Fiyatı Uygundur

Atik 1410 ucuz bir ürün değildir fakat uygun fiyatlı bir üründür. Atik 1410 için ödediğiniz paranın karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. Markalaşma kaygısı olmayan, ürün geliştirmeyi enayilik olarak gören bazı kişiler daha düşük fiyatlar verebilirler.

Fakat günü kurtarmak için satış yapan kişilerden sonrasında taahhüt edilen garanti ve hizmeti alamayabilirsiniz.

4 – Yerli Üretimdir

Atik 1410 yerli üretimdir. Üretimi hamallık, markamıza yaptığımız arge harcamalarını enayilik olarak görmüyoruz. Genç mühendislerimize istihdam sağlıyor, genç beyinlerin markamıza, markamızında Ülkemize değer katacağını düşünüyoruz.

Avantajlar

 • X ve Y her iki yönde de kullanılan tekerlekli lineer kızaklar yüksek hız ve hassasiyet sunar ve uzun yıllar sorunsuz çalışabilir.
 • Yüksek kalitede lazer kaynağı 6000 saat ve opsiyonel olarak 10000 saate kadar uzun çalışma ömrüne sahiptir ve 20mm’e kadar akrilik kesilebilir.
 • USA patentli 2 inch ve 2,5 inch odaklı mercekler kesim ve kazımalarınız da gerçek kalite ve hassasiyet sağlar.
 • Her iki tarafta 180 derece açılabilen kapakları sayesinde ayar ve bakımları son derece kolay yapılabilir.
 • Pratik nozzle sistemi ile mercek değişimi son derece basittir..
 • İsteğe bağlı olarak Ethernet veya Usb bağlantı portu kullanılabilir; yüksek arabelleği sayesinde hızlı,kesintisiz ve bilgisayardan bağımsız çalışma imkanı sunar.
 • Sürekli malzeme beslemesine olanak tanıyan ön/arka boşlukları mevcuttur
 • Pratik malzeme boşaltma çekmecesi ile zaman kazandırır
 • Microstep motorlar ve kaliteli malzemelerle daha hızlı ve düzgün kesim imkanı sunar.
 • Ücretsiz sunduğumuz LaserCad programı kullanıcı dostu arayüzü ile kesim ve kazıma ayarlarınızı hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır.
 • Makine ile birlikte verilen kuru hava motoru sayesinde kesim merceği toz ve duman etkilerinden korunur ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Atik 1410 Ahşap kazıma ve kesim işlemi

Teknik Özellikler

Model : Atik

Laser Kaynağı : Co2 Cam Tüp 80 / 100 / 130 W

Soğutma Sistemi : Endüstriyel Gaz Destekli Su Soğutma

Çalışma Alanı : 1400 / 1000 mm

Fonksiyonları : Kesim / Kazıma

Veri Aktarımı : Ethernet / USB

Çalışma Hassasiyeti : 0,025 mm

Maks. Kesim Hızı : 800 mm / s

Çözünürlük : 2000 dpi

Çalışma Voltajı : 220 V AC, 50 / 60 Hz

Güç Tüketimi : 1200 W

Ağırlık : 290 Kg

Üretim Yeri : Türkiye

 
 
 

Broşür İndir