MENÜ
Your Cart

Lazer Kesim Makinesi, Lazer Markalama Makinesi Hakkında Bilgiler

01 Apr Signİstanbul 2015 Fuarına Katıldık
0 1450
Sec Lazer olarak Tüyapta yapılan Signİstanbul 2015 Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarına katıldık.Fuar Fotoğrafları..
26 Nov Lazer Kesim Makinesi Fiyatları
0 1403
Önceki yıllarla karşılaştırıldığında lazer kesim makinesi fiyatları günümüzde daha uygun olarak karşımıza çıkmaktadır.Lazer kesim makinesi üreticileri arasındaki rekabet piyasada daha uygun fiyatlı makinelerin olmasını sağlamıştır.Lazer kesim makinesi fiyatlarını etkileyen başlıca faktörler şunlardı..
02 Apr Lazer Kesim Makinesi Nedir?
0 3136
Lazer kesim makinesi; cam tüp veya metal tüp içerisindeki lazer kaynağına elektrik vererek ışın halini almasını sağlayan, oluşan ışını ayna ve merceklerle istenilen alana taşıyıp bu alandaki meteryalin (metal, ahşap,pleksi,cam vb.) istenilen ölçü de kesim, kazıma veya yakılması işlemini yapan makine..
26 Mar Yeni Lazer Kesim Makinesi Modelimiz BORAN BE Çok Yakında Satışta
0 820
Büyük Ebat Lazer Kesim Makinesi BORAN BESon testlerini yaptığımız yeni Yerli üretim lazer kesim makinesi modelimiz Boran BE çok yakında satışa çıkıyor.BORAN BE modeli, büyük ebatlı malzemeleri zorlanmadan kesmek amacı ile imal edildi.Pleksi tabakasını veya ahşap kontra tabakasını bölmeden direk maki..
19 Mar Lazer Nedir?
0 4099
Kelimenin aslı Laser dir ve İngilizce bir kelimedir. Türkçe’ye lazer olarak geçmiştir.İngilizce (Light Amplification by Stimulated Emission of Radiation) kelimelerinin baş harfleri kullanılarak bu kelime ortaya çıkarılmıştır.İlk olarak 1917 yılında Einstein tarafından stimüle ışımanın varlığı öne sü..
21 Feb Lazer Tüpün Önemi
0 1634
Lazer kesim/kazıma makinelerinde genel mantık basit olarak lazer tüpünden çıkan lazer ışınını yansıtıcı aynalar kullanarak taşımak ve bir mercek vasıtası ile bu ışını odaklayarak kesilecek veya kazınacak malzeme üzerine nüfuz etmesini sağlamaktır. Co2 Lazer tüpleri bir lazer makinenin kesim ve kazım..
18 Oct SecAtik Yerli Üretim Lazer Makine
0 29245
Kurulduğumuz günden bugüne sayısını bilmediğimiz lazer makineye destek sağladık ve Yurtdışından birçok lazer kesim makinesi ve yedek parça ithal ettik.Bu işlemleri yaparken her zaman aklımızın bir köşesinde Yerli Makine ve Yerli yedek parça vardı.Neden biz üretmeyelim?Neden bu kadar para yurtdışına ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)